Το έργο REBUILT είναι ένα διετές έργο που συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση στο πλαίσιο του προγράμματος ERASMUS+ KA220-HED - "Συμπράξεις συνεργασίας στην τριτοβάθμια εκπαίδευση" (αριθμός συμφωνίας: 021-1-DK01-KA220-HED-000030127). Ο γενικός στόχος του έργου REBUILT είναι η ανάπτυξη και καλλιέργεια ενός αποτελεσματικού οικοσυστήματος καινοτομίας από Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα, Επιχειρηματικές Κοινότητες και Ερευνητικά Ιδρύματα που θα συμβάλλει στην επίτευξη μιας επείγουσας περιβαλλοντικής καμπής.
Latest News
![p1 p1](https://rebuilt-project.eu/wp-content/uploads/2022/08/p1.png)
![p2 p2](https://rebuilt-project.eu/wp-content/uploads/2022/08/p2.png)
![p3 p3](https://rebuilt-project.eu/wp-content/uploads/2022/08/p3.png)
![p4 p4](https://rebuilt-project.eu/wp-content/uploads/2022/08/p4.png)
![p5 p5](https://rebuilt-project.eu/wp-content/uploads/2022/08/p5.png)
![p6 p6](https://rebuilt-project.eu/wp-content/uploads/2022/08/p6.png)
![p7 p7](https://rebuilt-project.eu/wp-content/uploads/2022/08/p7.png)
![p8 p8](https://rebuilt-project.eu/wp-content/uploads/2022/08/p8.png)
![rebuilt-partner-250-150](https://rebuilt-project.eu/wp-content/uploads/2024/02/rebuilt-partner-250-150.png)